Başta kurucumuz olmak üzere; genç ve dinamik kadroya sahip firmamız, Marmara Depremi sonrasında yaşanan sorunların sebebinin büyük ölçüde: uygunsuz zemin, çürük temel yapısı ve malzeme fore kazık makinesikalitesizliğinin olduğunu saptamış, hayat görüşünü bu yönde şekillendirerek zemin güçlendirme üzerine çalışmaya başlamıştır.

2001 yılından itibaren mühendislik alanında yapılan gelişmeler, Fore Kazık sistemleri ve Zemin Güçlendirme teknikleri üzerine kendisini geliştiren firmamız, sürekli olarak güncellenen altyapısı ve ekipmanlarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çınar 77 Zemin Mühendislik Ltd. Şti.  Geoteknik Mühendislik alanında uygulama ve projelendirme çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Tecrübe tekniklerini, ekip çalışması sayesinde kaliteli ve öngörülü bir iş çıkartmaya her zaman devam etmiştir.

Ekibimiz; dünya çapında uygulanan zemin iyileştirme ve güçlendirilmiş temel teknolojilerini sürekli olarak takip etmekte, gerek akademik olarak gerekse saha uygulamalarındaki birikimiyle projeleri uygulanabilir hale getirmektedir.

Galeri